al. Jana Kasprowicza 95, Wrocław
+48 511 363 013

Kinesiology taping

Kinesiotaping

Kinesiology Taping to metoda, znana już od lat 70- tych ubiegłego wieku. Kenzo Kase, japoński chiropraktyk oparł jej założenia o zasady kinezjologii. Kinesiology Taping polega na oddziaływaniu sensorycznym. Na tle innych metod wyróżnia go świadoma normalizacja napięcia w mięśniach, oraz aktywowanie tych, które uległy uszkodzeniu. Jednocześnie pacjent zachowuje pełen zakres ruchu.

Ponadto Kinesiology Taping:

  • zmniejsza ból, który odczuwa Pacjent,
  • likwiduje różnego rodzaju zastoje oraz obrzęki,
  • wpływa stymulująco na mikrokrążenie,
  • koryguje powierzchnie stawowe oraz ułożenia skóry i powięzi.

Nasza oferta — Kinesiology Taping

Kinesiology Taping w naszym centrum wykonywana jest z maksymalnym zaangażowaniem oraz precyzją. Stymulacja mięśni, wzmacnianie stawów, a to wszystko bez większego wysiłku ze strony Pacjenta. Kinesiology Taping jest więc metodą polecaną dla osób, które w wyniku kontuzji mają przeciążony aparat ruchu, odczuwają bóle kręgosłupa, cierpią z powodu ograniczonej mobilności czy wreszcie mają wskazania do korekcji wad postawy, wydane przez specjalistę jakim jest lekarz ortopeda. To tylko część wskazań do aplikacji Kinesiology Taping.

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z nowoczesnej oferty naszego centrum, Kinesiology Taping znajdzie się na liście najpopularniejszych i najbardziej lubianych zabiegów. Zapraszamy także na zabiegi z wykorzystaniem potencjału jaki daje profesjonalna fizykoterapia, TENS czy fala uderzeniowa.
Zadzwoń
Nawiguj