al. Jana Kasprowicza 95, Wrocław
+48 511 363 013

NASZ ZESPÓŁ to doświadczeni specjaliści!

W Centrum Krioterapii i Rehabilitacji CRYOS we Wrocławiu stawiamy na profesjonalistów. Dlatego w naszych gabinetach pracują dobrze wykształceni i doświadczeni specjaliści, którzy mogą pochwalić się wieloma osiągnięciami w życiu zawodowym.
Dobieranie właściwej terapii do każdego przypadku to ich codzienność. Poniżej znajdą Państwo najważniejsze informacje na temat każdego z naszych fizjoterapeutów oraz zakres prowadzonych przez nich terapii i zabiegów.

mgr Mateusz Otta

Fizjoterapeuta

Specjalizuje się głównie w rehabilitacji ortopedycznej, posiada ogromne doświadczenie w zakresie masażu, terapii manualnej, kinesiology tapingu oraz indywidualnym treningu prozdrowotnym (trening funkcjonalny).
W swojej pracy często wspomaga się terapią punktów spustowych, suchym igłowaniem oraz falą uderzeniową. Stawia na hiperindywidualizację podejścia do pacjenta, gdyż jak twierdzi każdy „przypadek” jest inny.

mgr Angelika Kuśnierz

Fizjoterapeuta

Specjalizuje się w fizjoterapii sportowej oraz treningu funkcjonalnym. W swojej pracy korzysta głównie z technik terapeutycznych na tkankach miękkich, terapii powięziowej, a także igłoterapii, pinoterapii oraz kinesiologytapingu, by osiągnąć jak najlepszy efekt leczniczy u każdego pacjenta.
Ponadto warsztat pracy uzupełnia treningiem funkcjonalnym, skupia się na prewencji urazów i powrocie do aktywności fizycznej po urazach, kontuzjach.

mgr Agnieszka Michalak

Fizjoterapeuta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. W swojej praktyce łączy pracę na tkankach miękkich z elementami terapii manualnej, wykorzystując m.in. masaż tkanek głębokich, suche igłowanie, kinesiotaping czy metodę Mulligana,
Aktywność fizyczna oraz ćwiczenie siłowe to jej pasją, dzięki której ciągła edukacja w zakresie treningu funkcjonalnego to dla niej przyjemność.

mgr Daria Kasperek

Fizjoterapeuta

Ukończyła studia na kierunku fizjoterapia na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, Instruktor Odnowy Biologicznej. W pracy stara się traktować każdą dziedzinę fizjoterapii jako równoważną, a wykorzystywane techniki dobierać do pacjenta indywidualnie. Zdobywała doświadczenie w masażu, terapii obrzęków, urazów (m.in. łokcia tenisisty, skręceń stawu skokowego).
Nieustannie kształci się i poszerza swój warsztat na kursach i szkoleniach, m.in. z kinesiotapingu czy zastosowania metody Pilates w praktyce fizjoterapeuty. Chętnie udowadnia, że prawidłowe wzorce ruchowe podczas aktywności ruchowej pozwalają na zniwelowanie dolegliwości bólowych i zmniejszenie ryzyka urazów.
Prywatne zainteresowanie tańcem ludowym wpływa na jej głód wiedzy w temacie fizjoterapii tancerzy.

mgr Katarzyna Wojnicz

Fizjoterapeuta

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, instruktorka odnowy biologicznej. Terapeutka manualna metody OMT Kaltenborn–Evjenth – ukończyła całe szkolenie zdając egzamin końcowy. Podczas studiów zdobywała doświadczenie będąc fizjoterapeutą IV ligowej drużyny piłkarskiej. Systematycznie poszerza swoją wiedzę i umiejętności będąc uczestnikiem różnych szkoleń i kursów. Bierze również czynny udział w wydarzeniach sportowych służąc radą i pomocą z zakresu odnowy biologicznej.

mgr Rafał Królak

Fizjoterapeuta dziecięcy

Szczegółowe badania postawy i stóp prowadzone przez fizjoterapeutę. Badam dzieci od pierwszych kroczków pod kątem wczesnego wykrywania wad postawy takimi jak płaskostopie, koślawość pięt, szpotawość kolan, koślawość kolan, plecy okrągłe, plecy płaskie, asymetrie, skoliozy. Rodzicom tłumaczę na dziecku na czym polega wada postawy dziecka oraz jaki efekt chcemy osiągnąć poprzez wspólne działania terapeutyczne. Każdy dostaje instruktarz masaży, rozciągania,ćwiczeń wykonywanych w domu dostosowany do umiejętności dziecka i stopnia zaawansowania wady. Są to techniki fizjoterapeutyczne, zmodyfikowane w ten sposób, by każdy opiekun mógł sobie z nimi łatwo poradzić. Jeśli to konieczne oczywiście określamy rodzaj i częstotliwość terapii prowadzoną przez spcjalistów.

dr Jacek Redko

Specjalista w ortopedii i traumatologii narządu ruchu z bogatym doświadczeniem zawodowym. Znany z indywidualnego podejścia do pacjenta oraz przyjaznego stosunku do pacjenta, co sprawia, że jest znanym specjalistą nie tylko na terenie Wrocławia. W ramach swojej praktyki wykonuje badanie diagnostyczne USG, aby postawić trafną diagnozę i szybko skierować na leczenie, które przyspiesza powrót do zdrowia i formy. Zgłaszającym się do niego pacjentom doradza w kwestii schorzeń i dolegliwości takich jak dysplazja stawu biodrowego, zapalenie kości, artroza, choroby zwyrodnieniowe, wady kręgosłupa i bóle kręgosłupa. Z jego specjalistycznych usług mogą korzystać też osoby, które borykają się z dyskopatią, osteoporozą i różnego rodzaju złamaniami kości.

Zobacz wywiad z naszymi fizjoterapeutami!

Przy okazji wizyty zawodniczek Ślęzy Wrocław w naszym centrum Krioterapii i Rehabilitacji Cryos, nasi specjaliści udzielali wywiadu przed kamerami. W trakcie przeprowadzanego wywiadu zawodniczki korzystały z kriokomory. Materiał można obejrzeć klikając tutaj

Lekarz ortopeda i fizjoterapeuta — nasz zespół

Wiemy, że zdrowie Twoje i Twoich bliskich to wartość naczelna. Dlatego rozumiemy, że szukając specjalisty jakim jest lekarz ortopeda czy fizjoterapeuta zależy Ci na osobie godnej zaufania, wykształconej, doświadczonej, która poprowadzi Cię przez cały proces leczenia. W naszym centrum pracuje wykwalifikowany fizjoterapeuta oraz lekarz ortopeda traumatolog. To zespół, który wspiera Pacjenta od momentu postawienia trafnej diagnozy, przez opracowanie planu leczenia, aż po jego wdrożenie. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi specjalizacjami oraz cechami, które są tak ważne w wykonywaniu codziennych obowiązków.
Zadzwoń
Nawiguj