Rehabilitacja – Wrocław: zapraszamy do kontaktu

Jeżeli chcą Państwo zarezerwować wizytę u specjalisty, jakim jest lekarz ortopeda czy fizjoterapeuta lub skorzystać z konkretnego zabiegu, zapraszamy do kontaktu. Telefonicznie lub za pośrednictwem formularza kontaktowego mogą Państwo zapisać się na TENS, ultradźwięki czy kinesiology taping.

Podczas spotkania w naszym centrum przeprowadzany jest rozległy wywiad, będący podstawą diagnostyki. Kiedy problem zostanie rozpoznany, możemy zaproponować leczenie, bazując na rozbudowanej ofercie w dziedzinie, jaką jest fizykoterapia, rehabilitacja kardiologiczna czy rehabilitacja ortopedyczna.

Rehabilitacja we Wrocławiu? Cryos to adres sportowców, osób żyjących aktywnie, dzieci i osób starszych z problemami lub urazami. Zapraszamy!

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.cryos.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ELŻBIETA ROMANOWSKA CRYOS, Kasprowicza 95 51-146 Wrocław, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem rejestracja@cryos.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

adres

Aleja Jana Kasprowicza 95, 51-146 Wrocław

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek: 8:00-19:00
Sobota: 8:00-14:00

telefon

511-363-013