al. Jana Kasprowicza 95, Wrocław
+48 511 363 013

Konkurs CRYOS

Konkurs CRYOS

Ogłaszamy KONKURS!

Aby wziąć udział w konkursie należy:

1. Przyjść do CRYOS we Wrocławiu (al. Kasprowicza 95) na kurację w kriokomorze.

2. Zrobić sobie zdjęcie w ubraniu, które udostępniamy na czas korzystania z kriokomory (im bardziej kreatywne zdjęcie – tym lepiej! Warto wziąć ze sobą osobę towarzyszącą – może być jeszcze ciekawiej!)

3. Opublikować zdjęcie na swoim facebooku oraz instagramie z hashtagiem #CRYOS_KONKURS (abyśmy łatwiej mogli je odnaleźć)*

4. Udostępnić informację o konkursie swoim znajomym i zebrać jak najwięcej polubień pod swoim zdjęciem konkursowym.

Do wygrania Weekend w Hotelu NIEZŁY MŁYN w Czeszowie dla 2 osób! Do dyspozycji zwycięzców SPA bez ograniczeń (w tym sauna, basen). W czasie pobytu Hotel zapewnia śniadanie oraz kolację.

Jest to idealne miejsce na odpoczynek i regenerację sił, niedaleko Wrocławia. Więcej na temat tego miejsca znajdą Państwo na https://niezlymlyn.pl oraz oficjalnym fanpage tego obiektu.

Przewidujemy również nagrody dla osób, które zajmą 2 i 3 miejsce w konkursie!

*Ważne informacje:
– Zgłoszone zdjęcia znajdą się w galerii naszego wydarzenia na facebooku i to w tym miejscu należy gromadzić pod nimi polubienia.
– Zdjęcia konkursowe można zgłaszać do końca lutego 2019r. Wyłonienie zwycięzcy nastąpi 15 marca o godzinie 12:00 – wygrywa właściciel zdjęcia, które w tym momencie będzie posiadało najwięcej polubień! Analogicznie wyłonimy 2 i 3 zwycięskie zdjęcia.
– Termin wykorzystania nagrody głównej będzie do ustalenia z menadżerem Hotelu Niezły Młyn.

Konkurs CRYOS
5 (100%) 1 vote

Zadzwoń
Nawiguj