al. Jana Kasprowicza 95, Wrocław
+48 511 363 013

Jak zatrzymać młodość na dłużej? – Criolifting

Jak zatrzymać młodość na dłużej? – Criolifting

Jak zatrzymać swoją młodość na dłużej?

Jak zatrzymać młodość na dłużej?

Która z Pań nie zadawała sobie tego pytania na pewnym etapie życia? Zdecydowana większość kobiet szuka skutecznych sposobów na zachowanie młodego wyglądu. Sposobów jest mnóstwo – od kremów, aż po wstrzykiwanie wypełniaczy zmarszczek. Niewiele osób wie, że jedną z najpopularniejszych metod w świecie show-biznesu jest criolifting, korzystają z niego największe gwiazdy kina i sceny muzycznej (w szczególności na zachodzie, coraz chętniej korzysta się z crioliftingu również w Polsce). Czym właściwie jest criolifting

Criolifting – zamrażamy czas

Criolifting to nic innego jak terapia zimnem, oczywiście dla urody. Dzięki korzystaniu z zabiegów krioterapeutycznych poprawiamy również stan naszej skóry. Staje się ona jędrna, zmarszczki zanikają i poprawia się owal twarzy. Cera jest lepiej dotleniona i odżywiona. W zależności od rodzaju wybranej krioterapii (miejscowa lub ogólnoustrojowa) efekty będą widoczne tylko miejscowo lub na całym ciele. Dzięki korzystaniu z kriokomory można dodatkowo uzyskać efekty napiętej skóry brzucha, ud, biustu oraz wewnętrznej strony ramion. Są to miejsca najbardziej narażone na upływ czasu.

Criolifting wspomaga również walkę z cellulitem oraz nadwagą. Seanse w kriokomorze skutecznie poprawiają metabolizm tłuszczy i węglowodanów, redukują ilość tkanki tłuszczowej i stanowią znakomitą formę odnowy biologicznej. Krioterapia została doceniona przez środowisko dermatologów również dlatego, że bardzo pomaga w walce z trądzikiem czy bliznami. Stanowi przy tym doskonałą alternatywę dla preparatów farmaceutycznych oraz inwazyjnych zabiegów.

Criolifting (lub po prostu krioterapia) pobudza mikrokrążenie w warstwach skóry i stymuluje produkcję naszego naturalnego kolagenu. To dzięki swojemu działaniu wspiera nie tylko leczenie pewnych schorzeń, ale również poprawia wygląd i zdrowie skóry. Ile takich zabiegów potrzeba, aby osiągnąć upragnione efekty? Częstotliwość, z jaką należy powtarzać criolifting jest zależny nie tylko od stanu skóry, ale również oczekiwanych efektów. Zaleca się jednak niezależenie od powyższego, aby criolifting stosować seriami. Dużo lepsze rezultaty da 10-15 regularnych wizyt w kriokomorze w niewielkim odstępie czasu niż 2-3 pojedyńcze wizyty w ciągu 3 miesięcy. 

Jak wygląda wizyta w kriokomorze?

Wystarczy do nas przyjść, ubranie do kriokomory jest już na miejscu (posiadamy rozmiary dla każdego, wszystko jest już w cenie zabiegów). Przed wejściem do kriokomory mierzymy ciśnienie (nadciśnienie jest przeciwwskazaniem do krioterapii). W kriokomorze – w zależności od dyspozycji ustawiamy temperaturę od -110 do -160 stopni. Zabieg trwa 1-3 minut, w czasie zabiegu chodzimy i tańczymy. Zaraz po wyjściu mierzymy temperaturę skóry, a następnie idziemy się rozgrzać na rowerkach. 

Zarejestruj się na wizytę już dziś! Przejdź do rejestracji on-line.

 

 

Zadzwoń
Nawiguj